Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
WÓJT GMINY czy sobie chce czy nie chce jest osobą publiczną i reprezentuje Gminę zawsze i wszędzie.Obejmując stanowisko taka osoba godzi się na swoje godne zachowanie , które rozciąga się nie tylko na miejsce pracy ale również dotyczy aktywności poza miejscem pracy.Różni ludzie mogą niekoniecznie jednakowo oceniać czy dane zachowanie jest godne czy niegodne ale generalnie można to określić.Według ustawy o pracownikach samorządowych niegodne zachowanie osoby publicznej to takie , które obraża czyjeś uczucia , postawy, narusza ogólnie przyjęte normy społeczne, jawnie narusza dobre obyczaje , umniejsza powagę pełnionego urzędu. Przykładami niegodnego zachowania na pewno będzie niestosowne zachowanie się w miejscu swego zamieszkania. nadużywanie alkoholu , znęcanie się nad rodziną czy znieważanie innych osób.Z kolei przykłady godnego zachowania to traktowanie innych z szacunkiem,nie upokarzanie innych , nie grożenie innym , nie poniżanie itp.Kandydaci na Wójta i Radnych są osobami które znamy i można z pośród nich wybrać tych , którzy nie tylko obiecują ale również gwarantują godne zachowanie i nie przyniosą wstydu naszej Gminie.
A to wszystko co jak sobie jaki kandydat wymarzy :) My w Fajsławicach mamy już na starcie wizje swojej osoby przedstawione przez jednego z kandydatów. Bo otóż kto cokolwiek mający wiedzę , pisze : 1. Żyjąc w konkubinacie, w wywiadzie mówi że ma żonę :) 2. Mając 1 dziecko w tym samym wywiadzie, pisze, że ma 4 dzieci (WYWIAD NA ŁAMACH NOWEGO TYGODNIA " Radny chce być wójtem " 3. Ale już w rozpowszechnianej ulotce wyborczej, twierdzi, że jest głową pięcioosobowej rodziny :) 4. Chwali się ośmioletnim stażem w Radzie Gminy- kolejna ciekawostka, że prawie nie bywa na sesjach Rady gminy. 5. Zasiada w komisji rewizyjnej gminy i co jeśli chodzi o tak głośną sprawę jak umorzenia podatków  2010-2012 i dwukrotne badanie tego wątku przez komisję rewizyjną NIC. Bo niestety brak mu kompetencji :)   Zastanawiam się czy taka obłuda panuję również w innych gminach ? Czy na potrzebę wizerunku wykorzystuje się również dobre imię BYŁEJ Żony ( z ogólnej opinii w naszej gminie konkubina jest bardzo podobna do żony ? I jak można tak traktować wyborców już na starcie ? Czy sukcesy opisane w wywiadzie i obietnice zawarte w programie są tyle samo warte co przedstawiona wizja "rodziny"? Czyżby nasz kandydat stracił już pogubił się w swoich wersjach? Chce reprezentować naszą gminę jako wójt, a jako radny nie bywa na sesjach. Czyżby mu aż tak zależało na podniesieniu statusu, szkoda tylko, że nie mieszkańców naszej gminy. A może ktoś wreszcie zainteresuje się naszym wybitnym kandydatem i ODSŁONI PRAWDĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                          Idealny Wójt według ankiety.   Płeć bez znaczenia. Może być zarówno kobietą jak i mężczyzną. Wiek generalnie bez znaczenia a według odpowiadających wygrywa przedział 35 - 50 lat.Mieszka w swojej gminie , chociaż miejsce zamieszkania jest też bez znaczenia. Bez znaczenia jest także jego/jej dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Legitymuje się średnim lub wyższym wykształceniem oraz znajomością jednego języka obcego. Jego/jej wyznanie i stan cywilny są bez znaczenia ale w ankiecie przewagę ma taki/taka co ma żonę/męża oraz dzieci.Jego/jej najważniejszą cechą jest uczciwość. W pierwszej kolejności zajmie się sprawami ochrony środowiska , infrastruktury drogowej i technicznej,wspieraniem przedsiębiorczości, bezpieczeństwem oraz zarządzaniem gminy.Jest także przedsiębiorcą. A powinien być sprawiedliwy, odpowiedzialny za swoje decyzje i dobro ludzi dba o równomierny rozwój gminy, bezstronny , ogolony i wreszcie nowy.   Czy opis zaskakuje? Nie mnie to oceniać ale generalnie można się z takim opisem zgodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak   -Tadek Chruściel !
To by była Gmina alkoholików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszej Gminie to panuje taka moda , że można obiecać i nic nie robić a jakoś tam będzie. Tak było i jest z dworem w Fajsławicach , który niszczeje jedna ściana runęła a ile reszta wytrzyma to nie wiadomo a działanie jest zerowa. Tak było z uszkodzonym mostem w Ignasinie po ulewnym deszczu i dobrze że do tragedii nie doszło. Tak jest w Woli Idzikowskiej - Wójt publicznie obiecał zrobienie drogi a teraz jakoś tam będzie  a może śniegiem zasypie i będzie spokój do wiosny.
Zgadzam się .Na zebraniu w Suchodołach Wójt obiecał wszystko o co go ludzie prosili. Żeby to zrobić to co naobiecywał musiał  by być  wójtem jeszcze ze  4 kadencje.Mówić można wszystko a pusty naród niech wierzy jak chce i głosuje na te obiecanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się .Na zebraniu w Suchodołach Wójt obiecał wszystko o co go ludzie prosili. Żeby to zrobić to co naobiecywał musiał  by być  wójtem jeszcze ze  4 kadencje.Mówić można wszystko a pusty naród niech wierzy jak chce i głosuje na te obiecanki.
Bo teraz czas na NOWE !!!! Nie sztuka być gospodarzem, wybudować dom, sztuka zamieszkać w domu, który budował i za który raty kredytu spłaca były mąż konkubiny. Tego jeszcze nie było !! NOWE Fajsławice, gdzie do wyborów idzie się z hasłem " UCZCIWOŚĆ NA CO DZIEŃ "- tylko gdzie ta uczciwość ? Jak już na wstępie opowiada się o sobie bajki. Byle by się nie okazało, że NIKT NIE MOŻE WAM TYLE DAĆ, CO JA OBIECAĆ :):) bo w końcu wyzwania za publiczne pieniądze, straty w portfelu NOWEGO WÓJTA nie zrobią, a jedynie w budżecie naszej gminy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo teraz czas na NOWE !!!! Nie sztuka być gospodarzem, wybudować dom, sztuka zamieszkać w domu, który budował i za który raty kredytu spłaca były mąż konkubiny. Tego jeszcze nie było !! NOWE Fajsławice, gdzie do wyborów idzie się z hasłem " UCZCIWOŚĆ NA CO DZIEŃ "- tylko gdzie ta uczciwość ? Jak już na wstępie opowiada się o sobie bajki. Byle by się nie okazało, że NIKT NIE MOŻE WAM TYLE DAĆ, CO JA OBIECAĆ :):) bo w końcu wyzwania za publiczne pieniądze, straty w portfelu NOWEGO WÓJTA nie zrobią, a jedynie w budżecie naszej gminy :(
jeśli chodzi o prawdę to nie wiemy ile naprawdę teraz jest gmina zadłużona bo temat jest tajemnicą chronioną.Z pewnych danych wynika że niedawno urzędujący Wójt zaciągnął kredyt 800 tyś. złotych , który  poszedł głównie na pomoc starostwu powiatowemu na budowę drogi powiatowej Gardzienice - Suchodoły. Do spłacenia ponad milion złotych pozostało z kredytu zaciągniętego w 2010 roku na budowę kanalizacji w Woli Idzikowskiej ,oraz 800 tyś. złotych z kredytu wziętego również w 2010 roku na sfinansowanie budżetu.A wszystkiego myślę że nie wiem i dlatego za obecną uczciwość głowy nie dam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo mój świat , twój świat Niech spadną łuski z oczu moich Przyszedł już czas Wielkiej zmiany Do odczuwania prawd Widzenia ważnych słów I czuję płonie światło tuż obok nas Tak czuję światło płonie I złoty deszcz a tęcza tęcz nad głową Wystarczy tylko spojrzeć Przyszedł już czas Idzie nowe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że:   Program wyborczy obecnego Wójta to  TAK  dla mnie i jest wszystko OK.   Program wyborczy nowego Wójta to  TAK dla głębokich zmian w Gminie i Urzędzie i  NIE dla T. Ch.
ale uwaga na "głębokie zmiany w Gminie", bo ta głębokość kosztuje. samo obiecywanie zrobienia z Fajsławic metropolii, gdzie szybko zrobi się wszystkim dobrze zalatuje bez wskazania, czym ma się zamiar za to zapłacić nie jest zbyt wiarygodne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o prawdę to nie wiemy ile naprawdę teraz jest gmina zadłużona bo temat jest tajemnicą chronioną.Z pewnych danych wynika że niedawno urzędujący Wójt zaciągnął kredyt 800 tyś. złotych , który  poszedł głównie na pomoc starostwu powiatowemu na budowę drogi powiatowej Gardzienice - Suchodoły. Do spłacenia ponad milion złotych pozostało z kredytu zaciągniętego w 2010 roku na budowę kanalizacji w Woli Idzikowskiej ,oraz 800 tyś. złotych z kredytu wziętego również w 2010 roku na sfinansowanie budżetu.A wszystkiego myślę że nie wiem i dlatego za obecną uczciwość głowy nie dam.
No jakiś ten nasz wójt wszechmogący :) . Ja też nie dam, ani za obecną ani za NOWĄ. A gmina to nie tylko wójt, ale przede wszystkim Rada Gminy, bo w końcu opowiadają się za lub przeciw, no chyba, że czasu nie mają :) Bo dieta radnego to za mało, ale już pensja wójta...jest się na co pokusić :). Dlatego warto rozliczyć również radnych, zwłaszcza tych, którzy siedząc w komisji rewizyjnej nie zrobili niczego, bo z jednej strony ufają obecnemu wójtowi, a z drugiej kandydują na wójta :) To tylko w Fajsławicach tak się da. A jak się słyszy, że jedna z kandydatek do rady kandyduje dla zabawy, to ręce opadają. A może by tak ujawnić frekwencję na sesjach i posiedzeniach naszych drogich i jakże zasłużonych radnych. Wyborcom się to należy, bo będzie widoczny od razu efekt nakładu pracy w dobro naszej społeczności. No i co z debatą kandydatów na wójta ? Zaprosić media i myślę, że w żadnej gminie nie było by takich atrakcji jak u nas :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tak, że na wybory należy iść i jest to obowiązek patriotyczny. W ręcz przeciwnie : pójście na wybory bez pojęcia na kogo się głosuje , to działanie na szkodę własną i sąsiedzką. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy z tego, że nie wszyscy kradną albo po prostu nie wiesz kto kradnie a kto jest uczciwy , jeśli nie wiesz kto jest kim , jeśli uważasz , ze wybory to tylko zmiana świń przy korycie to:nie idź na wybory.
jeśli dobrze zinterpretowałem Twoją wypowiedź zakładam, że nie jesteś z Gminy, bo tylko taka osoba, nie wie kim są kandydaci z jego miejscowości do Rady, czy przynajmniej jeden, wybrany kandydat na wójta. przecież to logiczne, że nie dasz się omamić jakimiś spotami gościowi, którego widywałeś przez te wszystkie lata, spotykałeś na ulicy, w szkole, na zabawie, który już Ci kiedyś czegoś naobiecywał, który cwaniakuje, kłamie, wręcz ściemnia lub żyje dla pieniędzy. nie zamieszkałeś w Gminie wczoraj. dlatego uważam, że nie musisz pisać tekstów w których sugerujesz, że ludzie idą głosować na kogoś, kogo nie znają. każdy powinien iść na głosowanie, nawet jeśli zagłosuje na kogoś, komu po prostu "ładnie z oczu patrzyło", słyszeli o nim coś dobrego, podoba im się jego nazwisko, czy po prostu rzucali monetą - to jest właśnie demokracja. każdy wybiera na kogo zagłosuje i każdy decyduje w jaki sposób tego wyobru dokona. oczywiście w utopijnie idealnym świecie każdy zna też swojego kandydata i wybiera świadomie. w Fajsławicach wystarczy, żeby przynajmniej większośc ludzi skorzystało ze swojego demokratycznego prawa do uczestnictwa w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj trochę się zakręciłeś. zgodnie z tym co napisałeś powinniśmy po prostu przeforsować jednokadencyjność. pomyśl, jak wtedy zachowuje się ktoś, kto wie, że to jego jedyna szansa. myślisz po co ludzie kandydują? mieszkasz w Gminie to wiesz. myślisz, że ktoś, kto ma pieniądze lub jest w czymś ekspertem kandyduje żeby rozdawać pieniądze lub dać zarabiać innym? a może twierdzisz, że będzie uczył innych, jak zarabiać? z pierwszym przelałby je na konto jakiejś organizacji charytatywnej, w drugim poszedłby pracować do szkoły. a mając te wszystkie cechy siedziałby w jakiejś radzie nadzorczej i zarabiał miesięcznie kilkukrotność pensji wójta. stanowisko radnego lub wójta to po pierwsze realizacja własnych celów. zarobek, karierowiczowstwo, ambicje, chęć odegrania się, podjaranie się stanem posiadania władzy. ważne jest sprawdzenie, czy realizacja tych własnych celów przyniesie pożytek innym, najlepiej wielu innym. a tak na poważnie. ideałem byłby jednak nie mandat wyborczy, a kontrakt menadżerskim, najlepiej z OC. Ja to widzę tak, że trzeba iść na wybory i uniemożliwić aby ostała się obecna władza. Doceniam ich dorobek i twierdzę , że władza nasza potrafi: wybitnie manipulować, udawać, kalkulować ,  ściemniać,mataczyć,kłamać, grabić , zło czynić,krzywdzić , knuć, korumpować itp.Naukowcy amerykańscy udowodnili , że władza demoralizuje a władza absolutna demoralizuje absolutnie i to odnosi się do wszystkich szczebli władzy.Ludzie będący dłużej u władzy zapominają o godności , o tym jak powinni się zachowywać a nawet gdy  zauważą , że nie ma już nikogo nad nimi zmieniają całkowicie swoje postępowanie znęcając się nad pozostałymi. Wszyscy jesteśmy słabi i zawsze może się zdarzyć , że popełniamy błędy ale błędem wyborców będzie pozostawienie u władzy tych którym władza już zaszkodziła. Ponieważ władza psuje rozum powinniśmy popatrzeć na tych których chcemy wybrać czy u nich negatywne emocje np. nienawiść górują nad rozumem oraz czy myślą oni ze wolno im więcej niż innym. Dlatego zanim wejdziemy do lokalu wyborczego spróbujmy odpowiedzieć sobie , ale nie na pytanie " kogo skreślić" tylko " po co wybieram tego kandydata". Powinniśmy według mnie wybrać ludzi normalnych , uczciwych , z którymi można poważnie porozmawiać , wymienić poglądy lub po ludzku ponarzekać.Do zobaczenia 16 listopada. papa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o prawdę to nie wiemy ile naprawdę teraz jest gmina zadłużona bo temat jest tajemnicą chronioną.Z pewnych danych wynika że niedawno urzędujący Wójt zaciągnął kredyt 800 tyś. złotych , który  poszedł głównie na pomoc starostwu powiatowemu na budowę drogi powiatowej Gardzienice - Suchodoły. Do spłacenia ponad milion złotych pozostało z kredytu zaciągniętego w 2010 roku na budowę kanalizacji w Woli Idzikowskiej ,oraz 800 tyś. złotych z kredytu wziętego również w 2010 roku na sfinansowanie budżetu.A wszystkiego myślę że nie wiem i dlatego za obecną uczciwość głowy nie dam.
no i mamy odpowiedź, który kandydat jest wiarygodny - zgodnie z rozumowaniem niektórych przedmówców - nie jest to nikt, kto dotychczas zajmował stanowisko w Radzie - bo ich obowiązkiem obywatelskim było 1. zaprotestowanie przeciwko dalszemu zadłużaniu gminy, w przypadku przeforsowania zadłużenia 2. poinformowanie opinii publicznej o procederze. czy któryś z obecnych kandydatów opozycyjnych do obencego Wójta to zrobił? czy raczej teraz się wszyscy zrobili "uczciwi"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza rozkręciła się  na dobre a kandydaci w Wójta i Radnych nie zasypiają gruszek w popiele i stawiają na sprawdzone metody , takie jak osobisty kontakt z wyborcami a urzędujący Wójt głosi swoje słowo na zabraniach wiejskich. Hasłem jego wystąpień jest" Jak mnie nie wybierzecie to się nic nie będzie działo ". Zauważyłem ze na tym forum odezwali się poplecznicy urzędującego Pana Wójta i straszą , że zmiany będą kosztowne a sami z sobą ustalili ze oni są uczciwszy i oni mniej kłamią. Ogólnie poglądy obrońców Pana Wójta wyglądają tak  jak podana kiedyś w znanej rozgłośni radiowej prawda , że na placu czerwonym rozdają samochody a okazało się że to nie były samochody tylko rowery i nie rozdają tylko kradną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza rozkręciła się  na dobre a kandydaci w Wójta i Radnych nie zasypiają gruszek w popiele i stawiają na sprawdzone metody , takie jak osobisty kontakt z wyborcami a urzędujący Wójt głosi swoje słowo na zabraniach wiejskich. Hasłem jego wystąpień jest" Jak mnie nie wybierzecie to się nic nie będzie działo ". Zauważyłem ze na tym forum odezwali się poplecznicy urzędującego Pana Wójta i straszą , że zmiany będą kosztowne a sami z sobą ustalili ze oni są uczciwszy i oni mniej kłamią. Ogólnie poglądy obrońców Pana Wójta wyglądają tak  jak podana kiedyś w znanej rozgłośni radiowej prawda , że na placu czerwonym rozdają samochody a okazało się że to nie były samochody tylko rowery i nie rozdają tylko kradną.
Zgadzam się a żeby komuś zarzucać nieuczciwość to należy najpierw spojrzeć na siebie a mowa kto jest mniej uczciwy albo mniej kłamliwy jest śmieszna bo kłamstwo i uczciwość nie podlega stopniowaniu. Urzędująca władza lubi się zabawić za gminne pieniądze i to jest prawda.Priorytetem naszej władzy były wyjazdy  rozrywkowe na Ukrainę i Słowację i to też jest prawda. O majowej wyjazdowej sesji Rady Gminy przy ognisku wszyscy słyszeli i nikt nie może powiedzieć że ECHO kłamie.Ale nie można się bardzo dziwić głosom w obronie obecnej władzy bo jest im tak po prostu żal tych " ich priorytetów ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej poraża zachowanie wójta i radnych w sprawie farmy wiatrowej. Jak tak można okłamywac swoich mieszkańców. Oszukują ich że wiatraków nie będzie a przygotowania do inwestycji idą pełną parą. Szczytem obłudy było stanowisko radnych zajęte w listopadzie zeszłego roku, zawierające sugestię o rezygnacji z inwestycji a wójt gadał na około że oznacz że wiatraków nie będzie. Wielu ludzi dało się okłamać. Nienawidzę ich za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej poraża zachowanie wójta i radnych w sprawie farmy wiatrowej. Jak tak można okłamywac swoich mieszkańców. Oszukują ich że wiatraków nie będzie a przygotowania do inwestycji idą pełną parą. Szczytem obłudy było stanowisko radnych zajęte w listopadzie zeszłego roku, zawierające sugestię o rezygnacji z inwestycji a wójt gadał na około że oznacz że wiatraków nie będzie. Wielu ludzi dało się okłamać. Nienawidzę ich za to.
Stanowisko jakie wtedy zajęła Rada Gminy nie ma żadnej mocy prawnej i nie jest dla nikogo wiążące.W innych gminach / Markuszów , Garbów / Rady gminy podjęły w tej sprawie dokumenty w formie uchwał Rady Gminy i tam sprawa wiatraków jest zakończona a u nas niestety zawieszona.Zaangażowany w ten temat jeden z Sołtysów zapytał Wójta wprost czy wiatraki będą po wyborach? ale odpowiedzi nie usłyszał. Dzień przed sesją  był za to w lepszym humorze i zapowiadał że przeciwnicy wiatraków pospadają z krzeseł. Stanowisko Rady brzmiało mniej więcej tak że wiatraków nie będzie w takiej odległości od budynków i takiej ilości. Mówił  że część wiatraków  wezmą Trawniki ale to był blef.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i super, ale nie ściemniajcie teraz, że macie lepszego kandydata na wójta, który siedział wtedy na sali jako radny i też głosował. gdzie był, olał głosowanie, czy zapomniał przez przypadek, że też brał w tym udział? jeśli są teraz tacy mądrzy dlaczego wtedy nie zgłosili oficjalnych wniosków o uchwałę, która zakończyłaby jednoznacznie temat wiatraków? nie piszę, że jestem za utrzymaniem obecnego wójta, ale uważam, że tak wójt, jak i obecni radni razem w tym siedzieli więc bzdurą jest wybieranie sobie, kto z nich był lepszy, kto gorszy - brali w tym udział razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i super, ale nie ściemniajcie teraz, że macie lepszego kandydata na wójta, który siedział wtedy na sali jako radny i też głosował. gdzie był, olał głosowanie, czy zapomniał przez przypadek, że też brał w tym udział? jeśli są teraz tacy mądrzy dlaczego wtedy nie zgłosili oficjalnych wniosków o uchwałę, która zakończyłaby jednoznacznie temat wiatraków? nie piszę, że jestem za utrzymaniem obecnego wójta, ale uważam, że tak wójt, jak i obecni radni razem w tym siedzieli więc bzdurą jest wybieranie sobie, kto z nich był lepszy, kto gorszy - brali w tym udział razem.
Oprócz Wójta kandydatów jest jeszcze trzech a radnym był tylko jeden z nich także spokojnie można wybrać.A że wszyscy radni są w jakiś sposób skorumpowani z Wójtem to już inny temat. Nawet na Panią Radną bardzo opozycyjną  w stosunku do wójta znaleziono haka i zachowywała się poprawnie tzn. zgodnie z wolą Wójta. Nie wiem po co było im to potrzebne bo przecież w głosowaniu mogłoby być 14:1 ale to jest jak w hazardzie oni chcieli by głosowania były 15:0. Zresztą o szybkim i jednogłośnym głosowaniu naszych radnych wypowiadał się na jednej sesji  Starosta ale czy był to inteligentny żart z jego strony czy prawdziwe gratulacje to nie mnie oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc mamy programy wszystkich kandydatów o stanowisko Wójta. Nie da się ocenić jaka jest wiarygodność kandydatów i jaka determinacja do zrealizowania swojego programu. Co potrafi dwóch z nich i czego można się po nich spodziewać można przypuszczać bo był lub jest Wójtem.Z wypowiedzi na tym forum niektórzy oceniają radnego i sądzą  że wiedzą na co go stać.Największą niewiadomą pozostaje kandydat czwarty.Po odczytaniu programów odrzuciłam obietnice nie do zrealizowania ponieważ nie leżą w kompetencji Wójta oraz niektóre które są według mnie nie do zrealizowania z powodów nazwijmy je demokratycznych pozwoliłam sobie na ocenę programów. Jest to moja indywidualna i subiektywna ocena która nie jest reklamą nikogo a ma jedynie wywołać dyskusję. Kolejność  poczynając od najlepszego programu: 1.Lipa, 2.Idzik,3.Chruściel, 4 .Wroński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na zasadzie mniejszego zła zagłosuje na Idzika. Faktycznie to co wyrabiała Rada w tej kadencji urągało standardom demokracji. Radni stworzyli sitwę z wójtem i działali przede wszystkim na swoją korzyść. Miałem nadzieję, że pojawi się ktoś spoza układu ale niestety tak się nie stało. Wrońskiego i Lipę nie biorę pod uwagę bo brak im podstawowych kompetencji do kierowania gmina. Na Wrońskiego jest już za późno żeby się czegoś nauczyć, a Lipa jest za mało doświadczony, żeby dobrze zarządzać gminą. Niech idzie na razie do powiatu i tam się uczy, zobaczymy co z nim będzie za cztery lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...